Kaspersky Internet Security MD 2 Urządzenia - 1 Rok ESD

 • KL1941PCBFS
 • Producent: Kaspersky
 • Kod producenta: KL1941PCBFS
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 126,02 zł 169,00 zł 155,00 zł
Ochrona dla komputerów PC oraz urządzeń z systemem Android.
Kaspersky Internet Security - multi-device to łatwe w użyciu, wieloplatformowe rozwiązanie zapewniające ochronę dowolnej kombinacji komputerów PC oraz smartfonów i tabletów z Androidem.

Kaspersky Internet Security MD 2 Urządzenia - 1 Rok ESD

Ważne informacje:

Uwaga! W przypadku wybrania płatności poprzez PayU, klucz aktywacyjny oraz link do pobrania produktu wysyłane są automatycznie na podany w zamówieniu adres e-mail.

Opis i specyfikacja:

Ochrona dla komputerów PC oraz urządzeń z systemem Android.
Kaspersky Internet Security - multi-device to łatwe w użyciu, wieloplatformowe rozwiązanie zapewniające ochronę dowolnej kombinacji komputerów PC oraz smartfonów i tabletów z Androidem.

 • Zapewnij sobie ochronę przed najnowszymi atakami prowadzonymi z użyciem szkodliwego oprogramowania

  Każdego dnia cyberprzestępcy publikują ponad 315 000 nowych wariantów szkodliwego oprogramowania. Jeśli zamierzasz skutecznie chronić swoje komputery, urządzenia mobilne i poufne informacje, wymagasz rozwiązania zabezpieczającego dotrzymującego kroku nawet najnowszym zagrożeniom.

  Wielokrotnie nagradzane technologie zabezpieczeń firmy Kaspersky Lab są szanowane za stawianie czoła nowym i dopiero odkrytym zagrożeniom. Z niezależnych badań wynika, że nasze wspomagane przez chmurę technologie pomagają nam odkrywać nowe zagrożenia w ciągu zaledwie 0,02 s. Jeśli chodzi o bieżące aktualizacje - a także błyskawiczną ochronę przed nowymi rodzajami szkodliwego oprogramowania i innymi zagrożeniami - produkty firmy Kaspersky Lab są właściwym wyborem.

 • Korzystaj z zabezpieczeń bez uszczerbku dla wydajności

  Mimo konieczności zapewnienia całkowitej ochrony komputerów PC i Mac oraz telefonów i tabletów z systemem Android, a także przechowywanych na nich cennych informacji, nie chcemy, by oprogramowanie zabezpieczające drastycznie obniżało wydajność, uniemożliwiając pełne czerpanie korzyści z internetu.

  Mimo rosnącej złożoności nowych, nieustannie ponawianych ataków za pomocą szkodliwego oprogramowania firma Kaspersky Lab opracowała rozwiązania zabezpieczeń skutecznie łączące ochronę i wydajność. Nasze technologie działają w tle, nie wywierając negatywnego wpływu na wydajność urządzeń. Nasz specjalny Tryb gracza pozwala ponadto na nieprzerwaną grę na komputerze PC, umożliwiając całkowite oddanie się rozrywce.

 • Nie pozwól podglądać się przestępcom za pomocą własnej kamery internetowej*

  Cyberprzestępcy szybko odkryli nowe możliwości związane z coraz większą popularnością kamer internetowych - media pełne są doniesień na temat wykorzystania kamer internetowych niczego nieświadomych użytkowników do niegodziwych celów. W jaki sposób powstrzymać falę szpiegostwa?

  Firma Kaspersky Lab opracowała całkowicie nowe technologie ochrony, które uniemożliwiają uzyskanie dostępu do kamer internetowych przez nieautoryzowanych użytkowników. Dzięki naszym technologiom zabezpieczającym nie musisz się dłużej obawiać, że niepowołane osoby zainfekują komputer i wykorzystają kamerę internetową do szpiegowania Ciebie i otoczenia.
  *Ochrona kamer internetowych jest dostępna jedynie dla komputerów PC z systemem Windows.

 • Zapobiegaj kradzieży pieniędzy i informacji finansowych

  Systemy bankowości elektronicznej, obsługi płatności i sklepów internetowych ułatwiły wiele codziennych zadań - lecz wprowadziły również poważne zagrożenia bezpieczeństwa, w tym możliwość kradzieży haseł, szczegółowych informacji dotyczących kont i zasobów finansowych.

  Za każdym razem, gdy za pomocą komputera PC lub Mac* odwiedzasz stronę internetową banku, sklepu lub serwisu płatności, unikatowa technologia Bezpieczne pieniądze firmy Kaspersky Lab sprawdza, czy strona jest bezpieczna, uniemożliwia oszustwo za pomocą fałszywej lub podrobionej strony i otwiera witrynę w specjalnym trybie chronionym. Technologia Bezpieczne pieniądze zapewnia dodatkową warstwę zabezpieczeń internetowych transakcji finansowych, utrudniając cyberprzestępcom dostęp do Twojego konta w banku, numerów kart kredytowych i informacji osobistych.
  *Funkcja dostępna dla komputerów Mac w drugiej połowie 2014 r.

 • Nie pozwól na przejęcie kontroli przez złodziei tożsamości

  Wyobraź sobie chaos, jaki mógłby zapanować, gdyby ktoś uzyskał dostęp do Twoich poufnych informacji. Po przejęciu Twoich haseł i danych osobistych przestępcy mogliby podszyć się pod ciebie, zdefraudować Twoje pieniądze i wywołać cały szereg niekończących się problemów.

  Z uwagi na fakt, że nawet autentyczne strony internetowe mogą ulec infekcji szkodliwym oprogramowaniem - i automatycznie pobrać szkodliwy kod na komputer, smartfona lub tablet - firma Kaspersky Lab automatycznie sprawdza wszystkie łącza internetowe, zapewniając ich bezpieczeństwo, jeszcze zanim odwiedzisz określoną stronę. Nasze technologie skanują również wiadomości e-mail, dzięki czemu działania mające na celu wyłudzanie informacji nie doprowadzą do ujawnienia żadnych cennych danych osobistych, które mogłyby posłużyć do kradzieży Twojej tożsamości i Twoich pieniędzy.

 • Zapewnij swoim dzieciom bezpieczeństwo korzystania z internetu

  Ryzyko związane z korzystaniem z internetu może budzić przerażenie na twarzach dorosłych, którzy dbają o swoje bezpieczeństwo, lecz wyobraźmy sobie skalę zagrożeń, na które narażone są zazwyczaj wyjątkowo ufne dzieci. Z drugiej strony internet jest jednocześnie przydatnym narzędziem edukacyjnym. Należy zapewnić dzieciom bezpieczny dostęp do tego medium.

  Nawet wtedy, gdy nie możesz osobiście chronić swoich dzieci, nasz wielokrotnie nagradzany zestaw funkcji Kontrola rodzicielska chroni Twoje pociechy przed zagrożeniami płynącymi z internetu - w tym przed przestępstwami o charakterze seksualnym. Firma Kaspersky Lab ułatwia rodzicom kontrolowanie sposobu, w jaki dzieci korzystają z internetu, dozwolonych pór dostępu i osób, z którymi mogą nawiązywać kontakt - zarówno w przypadku komputerów PC, jak i Mac. Oprogramowanie umożliwia blokadę funkcji pobierania i dostępu do niewłaściwych treści w internecie, zarządzanie sieciami społecznościowymi i zapobieganie wysyłaniu przez dzieci kluczowych danych osobistych.

 • Bezpieczeństwo i zarządzanie kosztami podczas podróży

  W publicznych sieciach Wi-Fi przestępcy mają większe szanse przejęcia Twoich wiadomości e-mail, haseł, numerów kart kredytowych i nie tylko. Poza podjęciem działań na rzecz ochrony informacji należy również unikać nadmiernych opłat naliczanych przez operatorów sieci Wi-Fi i 3G/4G.

  Nowa funkcja Powiadomienia o bezpieczeństwie sieci Wi-Fi* firmy Kaspersky Lab automatycznie weryfikuje bezpieczeństwo używanego połączenia Wi-Fi, sprawdza potencjalne luki w zabezpieczeniach, ostrzega o możliwych czynnikach ryzyka i prezentuje porady na temat dostosowania ustawień zabezpieczeń. Ponadto nasza nowa funkcja Informacje o kosztach korzystania z sieci* automatycznie zapobiega przekroczeniu wyznaczonego limitu transmisji danych, dzięki czemu można łatwo zarządzać ruchem danych i optymalizować go bez względu na to, czy komputer PC ma dostęp do internetu za pomocą publicznej sieci Wi-Fi, 3G czy 4G.
  *Funkcje Powiadomienia o bezpieczeństwie sieci Wi-Fi i Informacje o kosztach korzystania z sieci są dostępne jedynie dla komputerów PC z systemem Windows. Funkcja Informacje o kosztach korzystania z sieci jest dostępna jedynie w systemie Windows® 8 lub nowszym.

 • Ochrona całej gamy komputerów i urządzeń przenośnych

  Jeśli lubisz w trakcie podróży przeglądać strony internetowe, nawiązywać nowe znajomości, korzystać z bankowości elektronicznej i sklepów internetowych, chcesz, aby telefon i tablet z systemem Android były tak samo dobrze zabezpieczone jak laptop i komputer stacjonarny.

  Teraz możesz objąć ochroną wiele urządzeń za pomocą jednego produktu i pojedynczej licencji. Dzięki oprogramowaniu Kaspersky Internet Security - multi-device możesz objąć ochroną dowolną kombinację komputerów PC, komputerów Mac, a także telefonów i tabletów z systemem Android. Możesz swobodnie określić zestaw chronionych urządzeń. Licencja na 5 urządzeń umożliwia zabezpieczenie jednego komputera PC, dwóch smartfonów i dwóch tabletów. lub jednego komputera Mac, dwóch komputerów PC i dwóch tabletów. Wybór należy do Ciebie.

 • Chroń swoje telefony i tablety z systemem Android

  99% szkodliwego oprogramowania dla urządzeń mobilnych powstaje z myślą o urządzeniach z systemem Android. Co więcej, niewielkie rozmiary smartfonów i tabletów powodują, że łatwo je zgubić - lub ukraść - wystawiając na zagrożenie Twoje informacje osobiste, konto bankowe i numery kart kredytowych.

  Łatwe w użyciu technologie zabezpieczeń mobilnych firmy Kaspersky Lab - a także wspomagane przez chmurę funkcje ochronne - zostały zoptymalizowane pod kątem ochrony telefonów i tabletów z systemem Android przed najnowszymi wirusami, programami szpiegującymi, atakami z internetu i nie tylko. Ponadto zestaw funkcji Ochrona prywatności pozwala na ukrycie szczegółowych informacji na temat kontaktów, połączeń, wiadomości tekstowych i dzienników, a w przypadku zgubienia lub kradzieży telefonu specjalne funkcje ochrony przed kradzieżą umożliwiają zablokowanie urządzenia, usunięcie z niego danych i określenie jego położenia.

  Komputery PC z systemem Windows
  Systemy operacyjneWymagania sprzętowe
  • Microsoft Windows XP Home / Professional (32-bitowy) SP3 lub nowszy / Professional (64-bitowy**) SP2 lub nowszy
  • Procesor 800 MHz lub szybszy
  • 512 MB dostępnej pamięci RAM
  • Microsoft Windows Vista® Home Basic oraz Premium / Business / Enterprise / Ultimate SP1 lub nowszy (32- lub 64-bitowy**)
  • Microsoft Windows 8.1 / Pro / Enterprise / (32- lub 64-bitowy**)
  • Microsoft Windows 8 / Pro / Enterprise (32- lub 64-bitowy**)
  • Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic oraz Premium / Professional / Ultimate SP1 lub nowszy (32- lub 64-bitowy**)
  • Procesor 1 GHz lub szybszy
  • 1 GB RAM (dla wersji 32-bitowej) lub 2 GB (dla wersji 64-bitowej) dostępnej pamięci RAM
  * Pewne funkcje produktu mogą być dostępne wyłącznie w 32-bitowych systemach operacyjnych.
  Wymagania dla wszystkich instalacji
  • Około 480 MB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Napęd CD-ROM lub DVD-ROM (do instalacji produktu z płyty)
  • Microsoft® Internet Explorer® 8 lub nowszy
  • Microsoft Windows® Installer 3.0 lub nowszy
  • Microsoft .NET Framework 4 lub nowszy
  • Połączenie z internetem - do aktywacji produktu
  • Technologia ochrony kamery internetowej działa wyłącznie na komputerach PC. Funkcja obsługuje szeroki zakres kamer. Pełna lista obsługiwanego sprzętu jest dostępna na stronie www.kaspersky.pl
  Ochrona komputerów Mac
  Systemy operacyjneWymagania sprzętowe
  • Mac OS X 10.6, 10.7, 10.8, 10.9 lub 10.10 (platforma z procesorem Intel®)
  • 350 MB wolnego miejsca na dysku twardym
  • 1 GB dostępnej pamięci RAM
  Ochrona smartfonów i tabletów z Androidem
  • Android™ 2.3 - 4.4
  • Minimalna rozdzielczość ekranu: 320 x 480
  iPhone oraz iPad
  • iOS® 6.0 lub nowszy
  Windows Phone®
  • Windows Phone 8


  ** Pewne funkcje produktu mogą być dostępne wyłącznie w 32-bitowych systemach operacyjnych.