Microsoft Surface Pro 4 — 128 GB / Intel Core m3/ 4GB RAM

  • SU5-00004
  • Producent: Surface
  • Kod producenta: SU5-00004
  • Dostępność: Czas oczekiwania do 3 dni roboczych
  • szt.
  • Cena netto: 3 495,12 zł 4 299,00 zł
Uniwersalność laptopa i tabletu

Microsoft Surface Pro 4 — 128 GB / Intel Core m3/ 4GB RAM

Opis i specyfikacja:

Uniwersalność laptopa i tabletu

Surface Pro 4 zapewnia moc wystarczającą do trudnych zadań. Jest przy tym lżejszy niż kiedykolwiek, ważąc zaledwie 766g. Ekran PixelSense™ 12,3 cala wyróżnia się dużym kontrastem i niewielkim odblaskiem. Przekształć laptop w tablet dzięki wielopozycyjnej podstawce Kickstand i klawiaturze. Zapisuj notatki i nowe pomysły za pomocą pióra Surface Pen.

Wyjątkowa wydajność

Zastosowane w Surface Pro 4 procesory Intel Core m3, i5 i i7 szóstej generacji są nie tylko mocniejsze, ale też cichsze i wydajniejsze niż wcześniejsze wersje. Generują też mniej ciepła. Właśnie ta wydajność — w połączeniu z wydajną baterią (do 9 godzin pracy)1 — przekształca Surface Pro 4 w przenośną stację roboczą, na której można uruchomić wiele profesjonalnych programów jednocześnie. Dwie kamery — 5 MP z przodu i 8 MP z funkcją autofokusa z tyłu — umożliwiają bezproblemowe wideokonferencje ze współpracownikami z całego świata.

Doskonale działa na nim system operacyjny Windows oraz pakiet Office.

 Surface Pro 4 obsługuje system operacyjny Windows 10 Pro, najlepsze połączenie znanych już funkcji systemu Windows z nowymi funkcjami, które na pewno polubisz. Bez zarzutu obsługuje również oprogramowanie profesjonalne. Microsoft Office, najwydajniejszy na świecie pakiet aplikacji biurowych, działa również doskonale na urządzeniu Surface Pro 4. Za pomocą pióra Surface Pen sporządzaj notatki bezpośrednio na stronach internetowych w nowej przeglądarce Microsoft Edge i udostępniaj je innym.

Zaawansowana technologia Microsoft

Pisanie za pomocą pióra Surface Pen jest tak samo płynne i precyzyjne jak pisanie ulubionym długopisem na papierze. Jedno kliknięcie piórem Surface Pen otwiera czystą stronę OneNote, na której można sporządzić szybkie notatki nawet, gdy urządzenie Surface znajduje się w trybie uśpienia. Urządzenie Surface Pro 4 wyposażono w najnowszą kamerę z funkcją rozpoznawania twarzy, co ułatwia codzienne użytkowanie. Surface Pro 4, dzięki funkcji Windows Hello, rozpozna Cię i zaloguje bez podawania hasła.

Oprogramowanie

Windows 10 Pro • 30-dniowa wersja próbna pakietu Office

Obudowa

Obudowa: magnez • Kolor: srebrny • Przyciski fizyczne: głośność, zasilanie

Wymiary

292,10 x 201,42 x 8,45 mm

Waga

m3: 766g

Pamięć masowa3

Opcje dysku półprzewodnikowego (SSD): 128 GB

Wyświetlacz

Ekran: PixelSense™ Display 12,3 cala • Rozdzielczość: 2736 x 1824 (267 PPI) • Współczynnik proporcji: 3:2 • Dotyk: 10-punktowy wielodotyk

Czas pracy baterii

Do 9 godzin odtwarzania wideo1

Procesor

Intel Core m3

Karta graficzna

m3 Intel HD Graphics 515

Bezpieczeństwo

Układ scalony TPM klasy „Enterprise Security”

Pamięć

4 GB pamięci RAM

Obsługa bezprzewodowa

Sieć bezprzewodowa Wi-Fi 802.11ac; zgodność ze standardem IEEE 802.11a/b/g/n 
Technologia bezprzewodowa Bluetooth 4.0

Porty

USB 3.0, pełnowymiarowy 
Czytnik kart microSD 
Gniazdo słuchawkowe 
Port Mini DisplayPort 
Port w obudowie 
Surface Connect

Kamery, wideo i audio

Z przodu kamera wysokiej rozdzielczości 5,0 megapikseli 
Z tyłu kamera 8,0 megapikseli z funkcją autofokusa i możliwością nagrywania filmów   rozdzielczości 1080p HD 
Mikrofony stereofoniczne 
Głośniki stereofoniczne z funkcją Dolby

Czujniki

Czujnik światła otoczenia • Akcelerometr• Żyroskop • Magnetometr

Zawartość opakowania

Surface Pro 4 
Pióro Surface 
Zasilacz 
Przewodnik „Szybki start” 
Dokumenty gwarancyjne i dotyczące bezpieczeństwa

Gwarancja

Dwuletnia ograniczona gwarancja sprzętowa


 

[1] Do 9 godzin odtwarzania wideo. Testy przeprowadzone przez firmę Microsoft we wrześniu 2015 roku przy użyciu jednostek wyposażonych w procesor Intel® Core™ i5 przed wprowadzeniem ich do produkcji, 256 GB przestrzeni dyskowej i 8 GB pamięci RAM. Test polegały na pełnym rozładowaniu baterii podczas odtwarzania wideo. Wszystkie ustawienia były skonfigurowane domyślnie oprócz funkcji Wi-Fi, która była połączona z siecią. Czas pracy na baterii różni się zależnie od ustawień, sposobu użycia urządzenia i innych czynników.

[2] Dostępne w przypadku Surface 3 zakupionych przed 31 grudnia 2015 r. Do wyczerpania zapasów. Wymagana aktywacja pakietu Office w ciągu 6 miesięcy od daty aktywacji systemu Windows.

[3] Oprogramowanie systemowe zajmuje znaczną część przestrzeni dyskowej, w związku z tym pojemność jest w rzeczywistości mniejsza. Szczegóły na stronie surface.com/storage. 1 GB = 1 miliardów bajtów.

[4] Do 10 godzin odtwarzania wideo. Testy przeprowadzone przez firmę Microsoft we wrześniu 2015 roku przy użyciu jednostek wyposażonych w 128 GB przestrzeni dyskowej i 4 GB pamięci RAM. Test polegały na pełnym rozładowaniu baterii podczas odtwarzania wideo. Wszystkie ustawienia były skonfigurowane domyślnie oprócz funkcji Wi-Fi, która była połączona z siecią, i funkcji automatycznego ustawiania jasności, która była wyłączona. Czas pracy na baterii różni się zależnie od ustawień, sposobu użycia urządzenia i innych czynników.