Website X5 Evolution 13 ESD

  • WSX5EVO13PLESD
  • Producent: Incomedia
  • Kod producenta: 8033247894516
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 186,18 zł 229,00 zł

W 5 krokach buduj witryny, blogi i sklepy internetowe.

WebSite X5 Evolution 13

Ważne informacje:

Uwaga! W przypadku wybrania płatności poprzez PayU, klucz aktywacyjny oraz link do pobrania produktu wysyłane są automatycznie na podany w zamówieniu adres e-mail.

 
UŻYTKOWNICY DOCELOWI: Użytek domowy, Firmy, Edukacja, Instytucje
WYMAGANIA SYSTEMOWE: Windows™ 7 SP1 (32 bit - 64 bit), 8, 10 2 GB RAM - Min. rozdzielczość ekranu 1024 x 600
Łatwy. Szybki. Kompleksowy. WebSite X5 Evolution 13 jest doskonałym programem do tworzenia witryn, blogów oraz sklepów internetowych. WebSite X5 jest kreatorem z wizualnym edytorem.Nie wymaga żadnych umiejętności programistycznych. Wyposażony jest we wszystkie ważne narzędzia do stworzenia oszałamiających i funkcjonalnych witryn. Ponadto ma wbudowane zaawansowane narzędzia do optymalizacji i budowania witryn responsywnych, dzięki czemu witryna świetnie wygląda na ekranie każdej wielkości, włącznie z tabletami i smartfonami. Bez ukrytych kosztów: żadnych opłat miesięcznych, rocznych, czy prowizji. Zainstaluj WebSite X5 Evolution na dwóch komputerach i buduj tyle witryn, ile dusza zapragnie, dla siebie, dla przyjaciół albo klientów.
Witryna gotowa w 5 krokach
Budując witrynę w WebSite X5 Evolution nie musisz pisać żadnego kodu. Wystarczy umiejętność posługiwania się myszą! Wykonaj 5 kroków i w mgnieniu oka opublikuj własną witrynę:
Określ ustawienia projektu.
Najpierw nazwij projekt i podaj opis witryny. Potem zastanów się, jaką chcesz budować witrynę. Możesz wzbogacić ją o blog albo sklep internetowy, możesz opublikować ją w kilku językach, zarządzać rejestracją użytkowników i tak dalej.
Od Twojej witryny dzieli Cię zaledwie kilka kroków.
Wybierz wzorzec graficzny. Dobry wzorzec graficzny, to połowa sukcesu w Sieci. Możesz zacząć od wybrania jednego z 500 dostępnych wzorców graficznych albo zaprojektować własny od zera. Korzystając z wbudowanego edytora wstaw w nagłówku i stopce witryny swój logotyp, tekst, obrazy, efekty graficzne i wszystko, co chcesz.
Zdefiniuj strukturę witryny
Tworzenie struktury witryny jest łatwe. Wystarczy wstawić strony i pogrupować je w poziomy. Mapę witryny można zmodyfikować w każdej chwili. Mapa witryny i menu nawigacyjne są aktualizowane automatycznie.
Zbuduj poszczególne strony
Teraz przyszedł czas na wypełnienie stron treścią. Strony wypełnia się obiektami metodą przeciągnij i upuść. Możesz wstawić tekst, obrazy, galerie, animacje, filmy, formularze e-mail, pole Szukaj, kategorie produktów, mapy albo dowolne inne atrakcyjne obiekty. Wszystko odbywa się w edytorze wizualnym.
Opublikuj swoją witrynę
Aby opublikować witrynę, należy ją wyeksportować za pomocą wbudowanego mechanizmu FTP. Mechanizm FTP obsługuje połączenia szyfrowane i równoległe, a możliwość aktualizacji tylko stron modyfikowanych daje dużą oszczędność czasu. Gotowe! Jeszcze tylko jedno kliknięcie, żeby powiadomić Google oraz portale społecznościowe o zaistnieniu Twojej witryny w Sieci.
W centrum uwagi
- 500+ modyfikowalnych wzorców graficznych
- Biblioteki grafik z obiektami i aplikacjami
- Sklep internetowy ze zintegrowaną płatnością kartą
- Blog, księga gości i kanał RSS
- Zarządzanie dostępem i ochrona stron witryny
- Przyciski grup społecznościowych
- Budowanie witryn wielojęzycznych
- Budowanie witryn responsywnych
- Integracja z technologią dotykową
- Analiza statystyk odwiedzin
- Optymalizacja SEO
- Przez 12 miesięcy darmowa domena, adres e-mail oraz usługa hostingowa