Website X5 Professional 13 ESD

  • WSX5PRO13PLESD
  • Producent: Incomedia
  • Kod producenta: 8033247894714
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 568,29 zł 699,00 zł

W 5 krokach buduj witryny, blogi i sklepy internetowe.

WebSite X5 Professional 13

Ważne informacje:

Uwaga! W przypadku wybrania płatności poprzez PayU, klucz aktywacyjny oraz link do pobrania produktu wysyłane są automatycznie na podany w zamówieniu adres e-mail.

 
UŻYTKOWNICY DOCELOWI: Użytek domowy, Firmy, Edukacja, Instytucje
WYMAGANIA SYSTEMOWE: Windows™ 7 SP1 (32 bit - 64 bit), 8, 10 2 GB RAM - Min. rozdzielczość ekranu 1024 x 600
Witryna frontem do klienta
WebSite X5 Professional jest właściwym narzędziem do budowania witryn z optymalizacją SEO, blogów oraz sklepów internetowych wyposażonych w aplikacje mobilne, tzw. appki. Projekty responsywne pozwalają witrynom automatycznie dostosowywać się do ekranu dowolnego urządzenia w szczególności z tabletu lub smartfonu. Choć WebSite X5 jest kreatorem budowania witryn krok po kroku, z pewnością sprosta wymaganiom projektantów i autorów oczekujących profesjonalnego wyglądu witryny gdyż zawiera mnóstwo zaawansowanych narzędzi i funkcji. Najwięcej korzyści daje narzędzie, które łączy w sobie duże możliwości i łatwość użycia: elastyczny interfejs użytkownika; i możliwości modyfikacji; szybkie tempo pracy; odświeżanie projektów; opłacalna inwestycja.
Bez ukrytych kosztów: żadnych opłat, czy prowizji.
WebSite X5 jest przeznaczony na komputery stacjonarne: 1 licencja pozwala na instalację na 2 stanowiskach i zbudowanie nieograniczonej liczby dowolnych witryn dla siebie lub dla klientów.
Z tabletami za pan brat.
Responsywna witryna na tablety i smartfony
Wyposaż swoją witrynę w responsywność i pozwól jej użytkownikom wygodnie zmieniać urządzenia: przesiadać się od komputera stacjonarnego do tabletu lub smartfona i odwrotnie. W wizualnym edytorze ustawia się punkty kontrolne i określa rozkład elementów witryny, tak by zmieniał się płynnie, dostosowując do rozdzielczości ekranu urządzenia. Uzyskana w efekcie witryna responsywna jest dobrze wyświetlana na urządzeniach mobilnych, co rekomenduje zarówno Google, jak i inne wyszukiwarki internetowe.
Sklep internetowy. Sprzedawaj bezpośrednio w Sieci
Zrób sklep internetowy i sprzedawaj swoje produkty i usługi we własnej witrynie! Możesz zarządzać całym procesem sprzedaży i mieć wszystko pod kontrolą. Przygotuj katalog produktów, podaj metody dostawy i płatności (obsługiwane są karty kredytowe oraz przelewy PayPal), rozdawaj kupony rabatowe, zdefiniuj proces rejestracji klientów. Z poziomu panelu sterowania możesz zarządzać zamówieniami i sprawdzać dostępność produktów w magazynie. Tworzenie kont użytkowników.
Zachęć do zarejestrowania się na stronie
Zbuduj strony chronione hasłem, do których dostęp będą mieli tylko użytkownicy zarejestrowani. Konta użytkowników można tworzyć ręcznie albo umożliwić rejestrację przez formularz. Dane przechowywane są w bazie danych, a zarządzanie procesem rejestracji można przeprowadzać z poziomu zdalnego panelu sterowania.
Zawartość dynamiczna.
Edytuj treść na stronach bez programu
Jeśli zachodzi potrzeba częstych zmian treści stron, warto użyć obiektów dynamicznych. Do edycji tekstu potrzebny jest wtedy tylko dostęp do Internetu. Zawartość obiektów dynamicznych umieszczonych w witrynie może zmieniać każda upoważniona przez Ciebie osoba. Na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwarek.
Optymalizacja i analiza SEO
Podając tagi dla stron, rysunków i filmów możesz znacznie poprawić pozycję witryny w rankingach wyszukiwania. Zaznacz informacje o produktach w sklepie internetowym, tak by krótkie opisy pojawiały się w wynikach wyszukiwania. Uruchom zaawansowaną analizę projektu, by poprawić optymalizację. To wystarczy by witryna uzyskała w rankingach SERP.
FeedReady i WebSite X5 Manager
Aplikacja mobilna dla Twojej witryny
Darmowa aplikacja FeedReady dla systemów iOS oraz Android poinformuje użytkowników
Twojej witryny o pojawieniu się na blogu nowego artykułu, wysyłając do nich powiadomienie bezpośrednio na smartfona. WebSite X5 Manager dla iOS oraz Androida jest darmowy i zaprojektowany specjalnie dla Ciebie: wykorzystuj go do zarządzania witryna ze swojego smartfona lub tabletu. Możesz weryfikować gości, moderować dyskusję, zarządzać rejestracją klientów, dostawą zamówień i monitorować dostępność produktów. Obie aplikacje są dostępne bezpłatnie na App Store i Google Play.
W centrum uwagi
- 500+ modyfikowalnych wzorców graficznych
- Biblioteki grafik z obiektami i aplikacjami
- Sklep internetowy ze zintegrowaną płatnością kartą
- Zarządzanie magazynem i kodami kuponów promocyjnych
- Przez 12 miesięcy darmowa domena, adres e-mail oraz usługa hostingowa
- Zarządzanie dostępem i ochrona stron witryny
- Integracja z bazami danych
- Przyciski grup społecznościowych
- Budowanie witryn wielojęzycznych
- Edycja online zawartości obiektów dynamicznych
- Budowanie witryn responsywnych
- Wysyłanie powiadomień na komórki przez czytnik RSS FeedReady - dla systemów iOS i Android
- Zarządzanie witryną z urządzenia przenośnego przez WebSite X5 Manager dla systemów iOS Android
- Zaawansowana analiza SEO i optymalizacja
- Zarządzanie projektem i kopiami zapasowymi